05
MAY
Cuma
22.30
KEMER
BURAK YETER & MC GEE

Yeter, 22 yandayken Burn & MTV Dance Heat DJ Contest 2004'ü kazanarak tannmaya balad. Sonuç olarak Malta'daki MTV Dans Kat Grafikler Partisi'nde performans gösterdi. Ayn yl, Miller Master Dj Yarmas'ndan sonra EDM sahnesinde kendine saygn bir yer kazand.

Yeter'in ilk albümü For Action, 2005 ylnda DSM plak irketi altnda yaynland. Albüm dünyadaki ilk solo DJ albümüdür. 2007 ylnda yaynlanan ikinci albümü For Message Volume 2  küresel snmann farkndaln artrmak amacyla yaynland.

Yeter, 2008 ylnda dünyaca ünlü ses irketi Pioneer ile sözleme imzalad ve Amsterdam, stanbul veLos Angeles'ta profesyonel eitim veren DJ okullarn açt. Burak Yeter, Connection Records DJ School'un CEO'sudur. Ve bugüne kadar yaklak 2000 sertifikal örenci yetitirdi.

2010 ylnda Yeter, 16. Kral TV Yllk Müzik Ödülleri'nde Ajda Pekkan arks Oyalama Beni 'nin remixiyle En yi Yeni Remix Ödülü'nü kazand. Ayrca Producer & DJ kategorisinde En yi Yeni Ödül'e layk görüldü. 2012'de Hot Rod'da oynad "Mr. International" adl yeni teklisi için bir video çekti ve 2012'de bir baka Ajda Pekkan ark remixi Arada Srada ile 18. Kral TV Yllk Müzik Ödülleri'nde En yi Remix Ödülü'nü kazand. Ayn yl remix albümü Blue'yu piyasaya sürdü.

2013'te Amsterdam'da "Storm" adl teklisini yaynlad. ark uluslararas dans listelerinde En yi 100'e girdi. Ayn zamanda, "Storm" arks için Hollanda'da bir Müzik Videosu çekti.